Nejmilejší koncert plný překvapení

Nejmilejší koncert plný překvapení

V rámci projektu „Podporujeme naše žáky“ zařazujeme ve škole psychosociální intervenci, jejíž součástí je také taneční kroužek. Taneční kroužek funguje od září 2023 a je určen všem žákům, kteří mají zájem o tanec jakéhokoliv druhu. Na tvorbě sestavy i samotného remixu písní se podílí sami žáci, na své si tedy přijdou nejen milovníci „street dance“, ale i milovníci „čardáše“.

Ve středu 10. 4. 2024 jsme se s kroužkem zúčastnili soutěže „Nejmilejší koncert“ v České Kamenici. Tato soutěž je určena pro děti z dětských domovů, které na ní předvedly svůj talent. I přesto, že naše taneční skupina nevyhrála, dostalo se jí náležitého ocenění nejen ze strany poroty, ve které mimochodem usedla i Lucie Bikárová, ale i ze strany diváků. Oceňovali nejen kvalitu tance dětí, ale i výběr skladeb použitých v sestavě, kostýmy i účesy.

Děti si užily nejen první velké vystoupení před porotou i diváky, ale i všechny celebrity, které se na koncertu objevily. Koncert uváděl Marsell Bendig a jako překvapení byl hodinový koncert oblíbeného Jana Bendiga. S dětmi se všichni umělci ochotně vyfotili. Pro většinu dětí byl tento zážitek velmi emotivní a dlouho na něj budou vzpomínat. Ze soutěže si odvezly nejen krásné zážitky, ale i spoustu dárků, které dostaly. Dětem se tanec povedl a jejich první soutěž rozhodně nebyla poslední. V květnu se totiž chystáme na další soutěž - „Kamila Dance“ v Duchcově. V trénincích nepolevujeme a pilně trénujeme.

Velký úspěch na „Nejmilejším koncertu“ měla Rút Gézová z našeho dětského domova, která zaslouženě vyhrála první místo v kategorii zpěvu. Nejenže se dočkala potlesku vestoje od celé poroty, ale část poroty svým zpěvem rozplakala. Samotná Lucie Bikárová jí vyjádřila obdiv a vyzdvihla její talent. Srdečně jí gratulujeme a věříme, že o ní ještě hodně uslyšíme.

Fotogalerie