| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Zdobení vánočního stromku


           

            Přípravu na letošní Vánoce děti naší školy zahájily ještě před adventní nedělí. Už od pondělí posledního listopadového týdne vyráběly „zvířátkovské“ ozdobičky. Ve čtvrtek 26. 11. 2015 jely totiž ozdobit strom do chomutovského zooparku. Cesta vlakem byla stejně pěkná jako samotná prohlídka zooparku. Na místě žáci nejdříve ozdobili jim přidělený stromek a potom hurá za zvířátky. Cestou jsme si povídali o tom, která zvířátka v zimě spí  a která asi uvidíme. Překvapili nás medvědi, kteří ještě nespali, viděli jsme rysy, velbloudy, koníky, ovečky, zubry, tuleně a …… Prostě kdo říká, že jezdit v zimě do ZOO nemá cenu, tak se sakra plete! Nám se tam moc líbilo. Za rok pojedeme chystat Vánoce našim čtyřnohým  (i dvounohým) kamarádům znovu.

                                                                Mgr. Jana Hoffmannová, Mgr. Milena Walterová


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.