| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Žáci DD, ZŠ a SŠ Duchcov sportují


Začátek nového školního roku si naši žáci na 1. stupni zpestřili turnajem ve vybíjené. Přesto, že se o medaile, ani o věcné ceny nehrálo, touha po vítězství byla veliká a nadšení ze hry ještě větší.

Na další sportovní soutěž jsme se rozjeli 24. září do ZŠ praktické v Bílině, kde se konalo „Mistrovství Maxipsa Fíka ve skocích.“ Naši školu reprezentovalo 6 chlapců a 3 děvčata. Nikola Balogová, Alžběta Lázoková i Natálie Kellerová vystoupaly na stupeň vítězů a do Duchcova si každá odvážela diplom a věcnou cenu. Z chlapců byl nejlepší Dan Giňa, který ve skoku do výšky získal druhé místo a ve skocích přes švihadlo skončil na třetím místě.

Bez ohledu na umístění si všichni prožili hezký sportovní den, který končil společným setkáním a opékáním buřtů u táboráku.

                                                                                                                 Mgr. Milena Walterová


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.