| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Výlety za sněhem do blízkých Krušných hor.


Díky našemu „miniautobusu“ jsme se mohli vícekrát, po rodinných skupinách, přemístit z Duchcova do „sněhového království“ na blízkých vrcholech Krušných hor. I když u nás v Duchcově bylo sněhu pramálo, stačila chvilka a my jsme jen z auta zírali, jak s přibývajícími metry nadmořské výšky sněhu přibývá a přibývá. Na vrcholcích nás mnohdy překvapila i mrazivá zima a vítr, ale pocity chladu jsme zahnali svižnou jízdou a mnoha výstupy nahoru a znovu jízdou dolů na čemkoliv. Už cestou domů někteří z nás často vlivem tepla a příjemné únavě v autě podřimovali. Takže – tyto dny jsme s nudou opět zatočili! 


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.