| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Výlet na Mostecký hrad Hněvín s návštěvou aquaparku 1. 3. 2019


S příchodem teplejšího počasí jsme si naplánovali sobotní odpoledne zahájit trochou turistiky výletem na pěkně zrekonstruovaný hrad Hněvín. Na vrcholu jsme se pokochali krásným výhledem po okolí a strejda nás poučil o zajímavostech v okolí, jako například přetvořenou krajinu po uhelném dolování, či technický úspěch naší společnosti z roku 1975 – přesunutý kostel Nanebevzetí Panny Marie. Výšlap jsme zakončili koupáním, vířivkou, divokou řekou, jízdou v toboganech i zahřátím těla v sauně v oblíbeném Aquadromu Most. Krásné osvěžení i únava – takže opět povedený den s pozitivními zážitky.
detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.