| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Výlet Lesná a Helenčiny vodopády


Ani v době karantény jsme nelenili a naše druhá skupina vyrazila 25. 4. dodávkou za pěší turistikou do nejvýše položené osady v okrese Most. Nachází se zde vzdělávací a rekreační centrum Lesná s dětským hřištěm, venkovním bludištěm, geoparkem a arboretem s desítkami různých stromů a modelem rašelinišť. Po té, co jsme si zde vše řádně užili a prohlédli, čekala nás túra na Helenčiny vodopády. Vodopád má zhruba 4 metry a pod ním jsou ještě menší peřeje. Cesta z kopce nám rychle utekla a vodopády nás úplně okouzlili. Všichni fotili svými mobily jako o život. Zpět do kopce se nám už moc nechtělo, ale i tak jsme to statečně zvládali a výlet si náramně užili.


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.