| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Vánoční setkání s fotbalisty FK Teplice


Dne 10. 12. 2019 nás navštívili v našem dětském domově zástupci Fotbalového klubu Teplice se známými hráči A týmu Pavlem Moulisem, Jakubem Divišem, Pavlem Čmovšem a Martinem Jindráčkem. Svou návštěvou nás také potěšil CSR manažer Vilém Kunz, hlavní trenér dorostu Lukáš Přerost, trenér Petr Fousek a manažer marketingu Martin Kovařík. Nechyběli ani dorostenci U19, kteří se s našimi chlapci utkali ve florbalovém zápasu. Naši borci ukázali, že florbal opravdu ovládají a nezaleknou se ani zkušených sportovců. Fotbalisté přivezli dětem do domova spoustu sportovních dárků, které děti potěšily. Děkujeme za návštěvu, milé dárky a těšíme se opět na další setkání.
detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.