| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Turnaj v přehazované


V sobotu 3. 10. 2015 se 12 dětí z našeho dětského domova zúčastnilo krásné akce na pláži uprostřed Prahy. Probíhal zde turnaj v přehazované „ Ruku na to!“. Děti byly rozděleny do dvou věkových kategorií. Tým dětí do 13 let „ Zelené ještěrky “ skončil po vyčerpávajícím boji, na krásném čtvrtém místě. Starší „ Zelení hadi “ nad 13 let, hráli hlavně pro radost a navazovali přátelství s dětmi jiných dětských domovů. Akci doprovázel celý den program, plný soutěží a kvízů za krásné odměny. K příjemně strávenému dni na písku přispělo teplé, slunečné počasí i dobrá nálada. Moc rádi se příště zúčastníme znovu.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.