| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Taneční workshop projektu „ Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynynchovou“


V sobotu 23. 11. 2019 jsme se vydali do Prahy, kde jsme se zúčastnili tanečního workshopu pořádaného Kateřinou Fingralovou a Hankou Kynychovou. Čekaly nás lekce zpěvu pod vedením Honzy Höniga a Míši Tomešové, aerobic s Hankou Kynychovou, lekce street dance s Luckou Škrobalovou, na MTV dance jsme si zatančili s Martinem Ivaneckým, latinu si s námi zopakoval Igor Šustr a show dance nám ukázali Radek Fišer a Lukáš Prokop. Svojí přítomností nás potěšila Kateřina Kaira Hrachovcová a Linda Finková. Sobotní den jsme si náležitě užili a zjistili jsme, že naše taneční dovednosti jsou stále na skvělé úrovni.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.