| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Taneční workshop 2020


V sobotu 21. 11. 2020 jsme se zúčastnili netradičního tanečního workshopu, který byl uspořádán díky projektu „ Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“. Letošní již 14. ročník byl velmi netradiční, jelikož jak všichni víme, jsme ovlivněni Covidem - 19, avšak ani toto neodradilo Kačku Fingralovou spolu s Hankou Kynychovou, aby se s námi viděly alespoň formou online workshopu. Připravily pro nás taneční lekce pod vedením Marka Dědíka, Radka Fišera, Jirky Minaříka či Lukáše Prokopa, zazpívaly nám Heidi Janků, Honza Hönig, Roman Tomeš a Elis Ochmanová a všichni jsme si tento den, i když na dálku, moc užili. Velkým překvapením pro tančící děti bylo osobní setkání, které se uskutečnilo 12. 12. 2020, kdy nás osobně navštívila Hanka Kynychová, Kateřina Fingralová, Radek Fišer a Honza Hönig. Povídali jsme si o Vánocích a dozvěděli se milou zprávu, že nás čeká již 15. ročník tohoto projektu, na který se velmi těšíme.


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.