| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Sportovní víkend 2. a 3. 5. 2020


Po delší době a postupném rozvolňování nouzového stavu, jsme opět mohli oprášit, poopravit a provětrat naše oblíbená kola a koloběžky. Na seřízených „vozidlech“ a po cvičných jízdách na našem dvoře, jsme se vydali na stezky v okolí. V sobotu začala naše vyjížďka na kolech kolem rybníka Barbora, pokračování bylo terénní vložkou k oboře v Habeši, kde se někteří z nás podělili o svačinová jablka se zvěří za plotem, a v Parku B. Němcové mezi sebou všichni poměřili síly na okruhu v závodech dvojic.

Neděle byla vyhrazena koloběžkám, a to nám vyhovovala trasa směrem do Ledvic. Na rekultivační zóně Ele Ledvice, opět pro nácvik brždění a jízdy z kopce vhodný sjezd s adrenalinovým zážitkem rychlé jízdy, dali i naši nejmenší sportovci. Dětské hřiště jsme bohužel ještě navštívit nemohli, tak jsme dováděli na cestách.


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.