| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Soutěž „O velikonoční vajíčko“ 2016


Dne 22. 3. 20216 se sešli již po deváté na naší škole zástupci žáků základních škol praktických, základních škol speciálních a základních škol, aby ukázali, co se naučili, co umí a v čem jsou dobří. Tématem soutěže byly Velikonoce, svátky jara. Příjemné soutěžní dopoledne zahájila paní ředitelka Mgr. Blanka Stádníková. Celkem 42 zástupců škol malovalo, lepilo, savovalo, mizíkovalo, patechworkovalo, voskovalo a objevily se další různé techniky zdobení kraslic. Vzhledem k tomu, že se jednalo již o 9. ročník, bylo opravdu velice obtížné něčím novým překvapit. Každý se snažil, aby jeho kraslice byla ta nejkrásnější. Děti pracovaly s plným nasazením celé tři hodiny. Výbornou motivací byly i vystavené odměny, které byly sladké, voňavé a velikonoční.

 

                                                                            Mgr. Ladislava Hofmanová, zástupce ředitele


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.