| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

SHM školní kolo


Sportovní hry mládeže je atletická soutěž tříčlenných družstev, která probíhá na několika úrovních od školního kola až po republikové. Starší žáci zde porovnávají své výkony ve čtyřech atletických disciplínách – běh na 60 m, hod kriketovým míčkem, skok do dálky a běh na 1500 m pro chlapce a na 800 m pro dívky. Školní kolo této soutěže absolvovali naši žáci ve čtvrtek 28. 4. 2016 ve sportovním areálu Bažantnice. Aby o nic nebyly ochuzeny ani menší děti, upravili jsme poslední disciplínu, tedy delší běh, úměrně jejích možnostem. Sluníčko svítilo a děti soutěžily o sto šest. Musíme je pochválit všechny, protože se snažily a do závodění daly všechno a to i ti, pro které tělocvik není nejoblíbenějším předmětem.

V úterý 3. 5. proběhlo okresní kolo soutěže, na kterém nás reprezentovali ti nejlepší za školy. Sestavili jsme tedy dvě kompletní družstva a přidali ještě dva náhradníky, kteří byli „vysláni na zkušenou“. Všichni naši atleti nám udělali radost. Družstvo chlapců se umístilo na třetím místě a děvčata získala stříbrnou příčku. Navíc naše žákyně Sandra Kudríková byla třetí v soutěži jednotlivců, takže bude členkou týmu, který bude reprezentovat náš okres v krajském kole Sportovních her mládeže, které se koná 30. 5. 2016 v Lovosicích.

 

                                                                                                                                             Mgr. Jana Hoffmannová


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.