| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

První ochutnávka zimních radovánek v roce 2019


Poprvé v letošní zimě skoupé na sníh jsme si za sněhem zajeli do lyžařského areálu Bouřňák v Mikulově. S potěchou jsme oprášili naše plastové snowboardy a boby, posháněli zimní obuv a výbavu, nabrali svačinky a tradá na zasněžené kopce. Vzpomenout si, jak nám to smýkání minulou zimu šlo, trvalo do promočení našeho oblečení, protože počasí nám moc nepřálo. Díky tajícímu sněhu jsme sice pobyli asi jen tři hodiny, ale celou tuto dobu využili k řádění při sjezdech, skocích na vytvořeném můstku, koulovačce i stavbám ze sněhu. Doma jsme se u horkého čaje pobavili shlédnutím videoprojekce našich výkonů, které pohotově zachytil náš strejda Luboš. Na horách je prima!

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.