| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Prosinec v DD


Prosinec v Dětském domově Duchcov

 

            V našem domově jsme měli poslední měsíc v roce pěkně napilno. Zvládli jsme péct cukroví, což nás velice bavilo, zdobit stromečky a své pokojíčky, dokonce pomáhat i při malování dětského domova.  Hned ze začátku měsíce přišel Mikuláš s čerty a anděly. Vyčinili všem zlobidlům a pochválili hodné. Mlsání dal nakonec všem. Ve volných chvilkách jsme trénovali a vymýšleli program na vánoční besídku pro naše nejmilejší. Do besídky se zapojily skoro všechny děti, tety a strejdové. Bylo to zábavné pondělní odpoledne s pestrým programem. Nechyběl zpěv koled, tanec, módní přehlídka a oblíbená reklama. Jako překvapení zazpívala duchcovská skupina DUO REPREZENT. Všem se naše odpoledne líbilo.

Těsně před Štědrým dnem jsme strávili večer v Severočeském divadle opery a baletu v Ústí nad Labem, kde jsme shlédli Vánoční koncert a převzali dárečky od hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové. V závěru měsíce jsme si udělali polodenní vycházku do Oseka a zařádili si v mosteckém a teplickém bazénu. Tímto bychom rádi poděkovali všem, kteří nám zpříjemnili vánoční čas, všem sponzorům a všem, kteří nám zakoupili dárečky pod vánoční strom splněných přání v hypermarketu Tesco v Ústí nad Labem.

 

 

                                                                                             děti, tety a strejdové DD Duchcov


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.