| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Překvapení pod vánočním stromečkem


             Velkou radost udělaly nám a hlavně dětem dárky, které jsme v rámci projektu Milý Ježíšku a Strom splněných přání, rozbalovali u vánočního stromečku. Svůj vysněný dárek dostal každý. Kromě hraček jako jsou panenky a kočárek, stavebnice a hry, auta a odstrkávadlo nás potěšilo sportovní vybavení jako je kolo, koloběžky, florbalové hole s míčky, skateboard. Nechyběla ani oblíbená elektronika.  Někteří se již parádili pěknými mikinami i dalším oblečením. Pod stromečkem jsme našli sportovní obuv, která udělala radost našim sportovcům. Předškoláci se těšili z tašek do školy s motivy jejich oblíbených hrdinů. Děti s úžasem vybalovaly flétny a kytary, na které by se chtěly naučit hrát. Za všechny ty krásné dárky bychom chtěli poděkovat všem organizátorům těchto projektů a lidem, kteří v tak sváteční čas vzpomenou i na děti z našeho domova.

                                                                                              vedení Dětského domova Duchcov  


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.