| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Předvánoční návštěva hráčů z FK Teplice


Už v říjnu jsme využily nabídnuté možnosti nahlédnout do zákulisí klubu. Absolvovali jsme prohlídku kabin hráčů a Síně slávy FK Teplice. Projekt se nám moc líbil a netrvalo dlouho – hle! – pokračování. Hráči A týmu dne 12. 12. 2018 v zastoupení předních hráčů Pavla Moulise a Martina Jindráčka, i manažera marketingu Martina Kovaříka a dorostenců kategorie U 18 společně s trenérem Jaroslavem Kolínkem, poctili náš Dětský domov Duchcov svou návštěvou.

V rámci pravidelných návštěv těchto oblíbených sportovců v podobných zařízeních, jsme i my v tělocvičně vyslechli jejich vánoční přání a dostali spoustu dárečků, které hráči A týmu a hráči dorostu sami vybrali a zabalili. Naši chlapci si navíc zahráli s vybranými fotbalovými dorostenci utkání ve florbalu. Spontánní fandění ostatních dětí nabralo na vrcholu, když naši florbalisté zápas i s odvetou vyhráli! Pohodová předvánoční akce, která přiblížila atmosféru pospolitosti a ducha Vánoc s utvrzováním pocitu našich dětí, že i na ně někdo myslí.

Velké poděkování FK Teplice!


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.