| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Praha - Letní soustředění


V červenci 21. – 25. jsme se opět po roce zúčastnili soustředění projektu „Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“. Čekalo nás 5 perných dní, kdy jsme se učili nové choreografie, se kterými bychom chtěli uspět v již 12. ročníku tohoto projektu. Letos se vše točí kolem 100. výročí vzniku Československa, tzn., že všechny skladby jsou od českých či slovenských interpretů. Opět mezi nás přišlo mnoho známých tváří, např. Milan Peroutka, Klára Doležalová, Libuška Vojtková, taneční skupina Artefact a další. Budeme pilně trénovat, abychom na podzimním soustředění před lektory zabodovali a v listopadu při finálových ukázkách získali ty nejcennější kovy.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.