| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Podzimní soustředění projektu „ Hejbejte se a zpívejte s Hanou Kynychovou“


Nastal čas, abychom vyrazili na podzimní soustředění do Prahy, kde již po šesté budeme předvádět taneční choreografie v projektu pro děti z dětských domovů „ Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“. Letos jsme se zapojili do tanečních sestav AEROBIK MINI, AEROBIK KADET, AEROBIK JUNIOR, LATINO DANCE a MTV DANCE. Tréninky, které probíhaly v dětském domově, se nám zúročily na podzimním soustředění v Praze. Soustředění se uskutečnilo po dobu tří dnů. Děti trénovaly taneční sestavy pod vedením lektorů a odstraňovaly drobné chybičky. Při ukázkách sestav jsme odjížděli s dobrým pocitem, protože lektoři ocenili naši snahu a pokrok v provedení. Už se těšíme za měsíc na finálové závody.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.