| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Podzimní soustředění 19. – 21. 10. 2018


V říjnu jsme se vydali na třídenní soustředění projektu „ Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“, abychom našim lektorům předvedli choreografie, které jsme se od léta v domově pilně učili. První dva dny probíhalo intenzivní dolaďování sestav, konzultace ohledně posledních detailů na kostýmech a nácvik „ Opening show“ starších dětí. Třetí den nás čekaly ukázky sestav a bodování lektorů. I když jsme byli společně všichni nervózní, bodové hodnocení našich výkonů nás velmi potěšilo, a budeme se snažit, abychom 19. 11. 2018 na Žofíně předvedli naše nejlepší výkony. Držte nám pěstičky.


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.