| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Parkourový zážitek


Poslední prázdninový den jsme se vydali do Prahy, abychom zde díky Nadačnímu fondu Albert prožili den plný adrenalinu pod vedením profesionálního trenéra Tomáše Zonygy. Než jsme začali se samotným skákáním, rozebírali jsme, jak se správně rozcvičovat a jak nezapomínat na bezpečnost, pokud budeme tyto triky zkoušet. Poté jsme se již pustili do samotného cvičení. Trénovali jsme skoky, přeskoky a dopady např. PK roll, Lazy Vault, Cat leap a další. Čas strávený s naším trenérem nám velmi rychle utekl, a my odjížděli obohaceni o vzácné rady a zkušenosti, a s vědomím, že jsme se s „Zonym“ neviděli naposled.


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.