| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Obchůdky s Albertem


V roce 2019 jsme se opět zapojili do projektu „Obchůdky s Albertem“. Do projektu bylo zapojeno 57 dětských domovů a neziskových organizací z celé České republiky, které své výrobky prodávaly v téměř 60 obchodech Albert. Projekt hravou a poznávací formou předává dětem zkušenosti ze světa podnikání, dává jim možnost tvořit a získat dovednosti, které použijí v samostatném životě mimo dětský domov. Tento projekt byl finančně podpořen Nadačním fondem Albert. V měsíci prosinci jsme nabízeli rozličné vánoční dekorace, jako například andílky, zvonečky, stromečky, svíčky, šperky z korálků, adventní věnce, které děti vlastnoručně vyrobily na dvou ministerstvech v Praze a v prodejně Albert Hypermarket v obchodním centru Olympia Teplice. Byli jsme velmi úspěšní. Náš šitý anděl získal 5. místo v soutěži o nejhezčí vánoční výrobek. Máme velkou radost. Výtěžek z prodeje využijeme na různé aktivity a další tvoření dětí. Děkujeme všem milým zákazníkům, kteří nás podporují.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.