| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Obchůdky s Albertem


Opět po roce jsme se vydali 15. a 16. 12. 2018 do Alberta v Teplicích, abychom zde v předvánočním čase potěšili svými výrobky vánočně naladěné nakupující. Tento projekt je podporován nadačním fondem Albert a veškerý výdělek připadne dětem. V našem domově se specializujeme na výrobky z drátků a korálků- vyrábíme drátkované zvonečky, stromečky, různé zápichy, náušnice a rybičky. Letos jsme přidali i ručně šité trpaslíky, andílky, sněhuláky z květináčů, pletené věnce a další velmi povedené výrobky. Jelikož jsme se účastnili i prodeje na ministerstvu školství v Praze, byly tyto Obchůdky pro nás velkou výzvou, kterou jsme splnili na 200%, jelikož jsme většinu našich výrobků prodali a potěšili tak velkou spoustu lidí, kteří byli z našich výrobků nadšeni.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.