| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Návštěva indonéské ambasády


V neděli 13. prosince nás navštívili zástupci z indonéské ambasády. Odpoledne proběhlo ve velmi přátelském duchu. V našem povídání jsme se dotkli otázek kolem dětského domova a jeho fungování. Navzájem jsme se také informovali o vánočních zvycích v České republice a v Indonésii. Zjistili jsme, že nadělování dárečků je společným zvykem stejně tak jako vánoční dekorace a zdobení vánočního stromečku. Návštěva si prohlédla prostory dětského domova i školy. On-line jsme se spojili přímo s ambasádou a paní velvyslankyní. Na závěr setkání jsme si popřáli do nového roku a předali dárečky. Od ambasády obdržely naše děti nový notebook, který budou moci používat nejen pro zábavu, ale především také při distanční výuce.

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.