| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Návštěva farmy v Řehlovicích


Krásnou jarní předvelikonoční sobotu jsme prožili 13. 4. 2019 na farmě v Řehlovicich. V rámci zajímavého programu jsme měli jedinečnou šanci prožít si opravdový den na farmě. Kromě ježdění jsme uklízeli i stáje, čistili koně a krmili různá další hospodářská zvířata, která zde chovají. Nejvíce se nám líbilo prasátko a exotické lamy a klokan. Dále byl pro nás připraven zajímavý závod v přeskoku koňských překážek a hledání pokladu“ Velikonočního zajíčka“, takže pro všechny byla připravena sladká odměna. Veselou zábavu ještě podtrhávalo jarní slunečné počasí, které se ten den konečně objevilo. Za příjemně prožitou sobotu chceme poděkovat paní majitelce a jejímu vstřícnému kolektivu. Krásnou jarní předvelikonoční sobotu jsme prožili 13. 4. 2019 na farmě v Řehlovicich. V rámci zajímavého programu jsme měli jedinečnou šanci prožít si opravdový den na farmě. Kromě ježdění jsme uklízeli i stáje, čistili koně a krmili různá další hospodářská zvířata, která zde chovají. Nejvíce se nám líbilo prasátko a exotické lamy a klokan. Dále byl pro nás připraven zajímavý závod v přeskoku koňských překážek a hledání pokladu“ Velikonočního zajíčka“, takže pro všechny byla připravena sladká odměna. Veselou zábavu ještě podtrhávalo jarní slunečné počasí, které se ten den konečně objevilo. Za příjemně prožitou sobotu chceme poděkovat paní majitelce a jejímu vstřícnému kolektivu. Krásnou jarní předvelikonoční sobotu jsme prožili 13. 4. 2019 na farmě v Řehlovicich. V rámci zajímavého programu jsme měli jedinečnou šanci prožít si opravdový den na farmě. Kromě ježdění jsme uklízeli i stáje, čistili koně a krmili různá další hospodářská zvířata, která zde chovají. Nejvíce se nám líbilo prasátko a exotické lamy a klokan. Dále byl pro nás připraven zajímavý závod v přeskoku koňských překážek a hledání pokladu“ Velikonočního zajíčka“, takže pro všechny byla připravena sladká odměna. Veselou zábavu ještě podtrhávalo jarní slunečné počasí, které se ten den konečně objevilo. Za příjemně prožitou sobotu chceme poděkovat paní majitelce a jejímu vstřícnému kolektivu.
detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.