| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Na koloběžkách po okruhu jezera Milada


12. 10. 2019 za krásného slunečného počasí zavelel strejda rodinné skupince z našeho DD k přípravě na sportovní akci. Zašli jsme si do sklepa pro přilby a oblíbené koloběžky, nabrali svačinku a hurá vše naložit do vozíku a auta. Cíl cesty – jezero Milada pod Chabařovicemi. Povedený kus krajiny vzniklý díky rekultivacím po ukončené povrchové těžbě uhlí. Velký díl trasy kolem jezera je lemován novým hladkým asfaltovým povrchem, na kterém naše koloběžky „svištěly“ s větrem o závod. Zastávky k odpočinku jsme si dávali na oblázkových plážích, které jsou rozesety kolem celého křišťálově čistého jezera. Vybrat si ten správný „placák“ na rekordní počet hozených „žabek“ sice dokázal strejda, ale mnozí z nás mu byli počtem skoků „v patách“. Příjemný pocit z ujetých jedenácti km v krásném přírodním prostředí nám byl odměnou za sportovní výkon.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.