| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Na bruslích a koloběžkách po okruhu kolem jezera „Matylda“ v Mostě


Po čase jsme opět zavítali 27. 10. 2018 na příjemný asfaltový povrch in-line okruhu. Tentokrát jsme všichni obkroužili minimálně dvě kola, což bylo pěkných 9 kilometrů. Někteří kolo na bruslích a kolo na koloběžkách, většina zvolila jen koloběžku. V tomto sportovním areálu jsme vyzkoušeli i venkovní posilovací stroje, terénní sjezd z kopce v blízkém lesíku  a posilnili se svačinou. Na blízký hrad Hněvín nám nestačilo hledět jen zdola, tak jsme i s koloběžkami vystoupali až k jeho krásným vyhlídkám, popovídali si o okolí a opět adrenalinový sjezd dolů k našemu autu. A pak že sport je nuda!   


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.