| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Mistrovství ČR v cyklistice a mistrovství ČR ve veslování na trenažeru.


Rekordních skoro 150 nadšených sportovců, mezi nimiž jsme byli i my, přivítala 11. a 12. 6. 2019 za krásného tropického počasí Labe aréna Račice. Tento sportovní areál se pyšní loňským pořádáním MS ve veslování a dalšími závody evropské úrovně. Ředitel závodu cyklistiky Vladimír Slavík a ředitel závodu veslování Petr Janák spolu se svými týmy připravili závody na opravdu profesionální úrovni. Však také mistrovství cyklistiky prožívalo 22. ročník, což svědčí o úspěšnosti této akce. Závod v silniční cyklistice a časovce jednotlivců probíhal na asfaltovém okruhu Račického kanálu, který měří 5 km. Věkové kategorie byly 4 a jelo se od 5. do 30. km, což byl při tropických teplotách úctyhodný výkon. Hala veslařských trenažerů zažívala nebývalé skandování fandících sportovců při závodech na 500 a 1000 m, dle věkových kategorií. Ani my, sportovci z DD Duchcov jsme neodjeli bez medailí. Radostné zážitky, setkání s novými kamarády a pocit, že jsme opět patřili do řad sportujících nadšenců, jsou ale přinejmenším stejně cenné.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.