| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Mistrovství České republiky v horské cyklistice


Rádi jsme se zapojili do velice vydařené sportovní akce z pověření ČSMPS pod vedením SK Parta Litoměřicko. Sedmiletá spolupráce s cyklistickým klubem Cyklocentrum Choceň a obcí Sruby zdokonalila tradiční závod na úroveň profesionálů. Takže i náš Dětský domov Duchcov využil další nabídku účasti a s chutí jsme vyrazili v počtu sedmi závodníků, jednoho přívěsného vozíku s koly a jednoho trenéra, strejdy Luboše, zdolávat terény v okolí obce Sruby na Pardubicku na našich velocipédech. Ubytováni jsme byli na překrásném Chroustovickém zámku, sídle OU Chroustovice, kde nás rozmazlovali výbornou stravou a přátelským přijetím. Příprava doma v okolí Duchcova se zúročila ve dvou bronzových, jedné stříbrné a jedné vytoužené zlaté medaili. Sportu zdar a úspěšné cyklistice obzvláště.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.