| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Mikulášská nadílka v Europarku


5. 12. 2019 jsme se vydali do Europarku ve Štěrboholech, abychom se pod záštitou projektu „ Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“, zúčastnili mikulášské nadílky spojené s akcí Dopisy Ježíškovi. Čekala nás vystoupení Milana Peroutky, Jana Bendiga, Ivany Korolové, zatančili jsme si s Markem Dědíkem, zacvičili si s Hankou Kynychovou a předvedli jsme některé tance z minulých ročníků tohoto projektu. Akce se nám velmi líbila. V rámci vánoční akce Dopisy Ježíškovi se našim dětem splnila vysněná přání a pod stromečkem našly dárečky, za které děkujeme všem lidem, kteří si v tak kouzelném vánočním čase vzpomněli na děti z našeho domova.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.