| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Mikuláš, čert a anděl v DD


Rok se s rokem sešel a opět zde byl 5. prosinec, kdy i k nám do domova zavítali Mikuláš, čert a anděl. Než jsme však uslyšeli známé řinčení čertovských řetězů, přichystaly pro nás tety soutěže a diskotéku v naší jídelně. Jak se však začalo stmívat, nastal ten správný okamžik pro příchod Mikuláše a jeho pomocníků. Všichni jsme po skupinách zarecitovali nějakou báseň a byli za to sladce odměněni. I když to vypadalo, že ti zlobivější skončí ve velikém čertovském pytli, nakonec se Mikuláš s andělem slitovali a nechali i tyto děti mezi námi, avšak za příslibu, že se polepší. Moc jsme si to užili a už se pomalu můžeme těšit na stromeček a dárky.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.