| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Matylda a Hněvín 2020


23. 12. 2020 jsme se v předvánočním čase vydali na pěší túru do Mostu. Zvolili jsme nejdříve rekreační a sportovní areál jezera Matylda, kde všichni absolvovali okruh kolem jezera a shlédli nový skokanský můstek do vody pro adrenalinové sporty. Na posilovacích strojích a prolézačkách jsme si vyzkoušeli zdatnost a s údivem sledovali koupající se otužilce. Abychom se zahřáli, strejda udal nový cíl – výstup na hrad Hněvín. Slibovaným výhledem jsme se sice nepokochali (kolem vrcholu se rozprostřela mlha), zato jsme byli opravdu řádně zahřátí a spokojeni s výkonem. Cestou zpět jsme navštívili Bílinské náměstí s velmi povedenou vánoční výzdobou a využili ji k pořízení fotografií.


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.