| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Jungle aréna Most 2018


Poslední říjnový víkend byl ve znamení deště, a tak jsme si jeli užít zábavné odpoledne do mostecké Jungle arény. Tato aréna je určena spíše pro menší děti, které zde mohou strávit celý den ježděním na bobové dráze, šlapadlech či koloběžkách. Kluci ale i děvčata si zde mohou zahrát Air hockey nebo stolní fotbálek. Dále je zde střelecká aréna, která se nám všem líbila ze všeho nejvíce  a strávili jsme v ní nejdelší dobu. Ti nejmenší z nás se povozili na kolotoči zvaném „kokosová palma“ a zaskákali si na skákacím hradě. Za odměnu nám ještě tety koupili žetony, za které jsme se mohli povozit v elektrickém autíčku.


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.