| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Jarní prázdniny u nás


V našem okrese letos začaly jarní prázdniny již od 1.2. Mnozí tedy odjeli už 29. 1. na návštěvu ke svým rodinám a v dětském domově nás zůstalo jenom pár. Letošní příval sněhu přímo vyzývá k různým zimním sportovním aktivitám. Dokonce i ve městech leží spousta sněhové pokrývky, a tak i my s našimi tetami a strýci jsme se rozhodli si některé zimní sporty vyzkoušet. Ve škole jsme si vypůjčili běžecké lyže, na půdě jsme přebrali sjezdové lyže a hokejové brusle a vesele jsme vyrazili vstříc zimním radovánkám. V sobotu 31.1. jsme objeli na běžkách zámeckou zahradu, v pondělí 1.2. jsme zdolali kopec u naší vily na sjezdovkách a v úterý 2.2. nám byl malý zimní stadion, který jsme objížděli na bruslích.Ani další dny se u nás nelenilo,bobovali jsme,stavěli stavby ze sněhu,nebo si vyzkoušeli zimní olympiádu. Někteří z nás měli ze začátku obavy z pádů, odřenin anebo dokonce snad i zlomenin. Nakonec však zjistili, že i při zimních sportech se dá užít spousta legrace a zábavy.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.