| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

I.výjezd-Dolní Dvůr 2009


Červenec jsme trávili v Krkonoších v obci Dolní Dvůr,penzion Duha nedalekoVrchlabí. Počasí nám od začátku přálo, takže jsme se pustili do výjezdové hry, která se jmenovala „Cesta kolem světa“. Pět skupin – Čtveráci, Arielky, Černé pumy, Tučňáci a Glóbusáci – přiletělo každý den do jiné země, kde na ně čekala originální soutěž. V Řecku olympiáda, v Brazílii karneval a v Číně zdolávání Čínské zdi. Každý den jsme měli možnost pochutnávat si na lesních jahodách, borůvkách a malinách. Seznámili jsme se s jedlími houbami. Během pobytu jsme stihli i návštěvu místního muzea, stezku odvahy, fotbalový zápas s místními i táborák s buřtíkama. Den před odjezdem se přes východní Čechy přehnala vichřice a my zůstali až do odjezdu bez elektřiny a bez vody. To byl opravdu ten pravý zážitek – konečně jsme si nemuseli čistit zuby. Děkujeme všem, kteří se o nás během výjezdu starali, vykrmovali nás a umožnili nám těchto několik dní trávit na tak příjemném místě

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.