| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Fotbalový zápas proti ÚDH


Během červencového výjezdu DD Duchcov do Dolního Dvora v Krkonoších si naši hoši do věku 16 let zahráli proti místním dospělým FK ÚDH (Údolí dutých hlav). Zápas byl od samého začátku velmi napínavý a celkem vyrovnaný. Děti fandily a držely palce do posledních chvil zápasu. Někteří vytvořili klub roztleskávačů, pro ještě větší úspěch našinců. Výsledný stav utkání byl 7:3, ale po domluvě všech zúčastněných rozhodčí vyhlásil, že kdo dá první gól, stane se vítězem celého klání. Za bouřlivého skandování střelili naši góóóóól. Zvítězili jsme a všichni prožívali neuvěřitelnou radost. Sláva vítězům, čest poraženým

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.