| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Finálové závody – Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou


Konečně jsme se dočkali vytouženého finálového závodu charitativního tanečního projektu „ Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“, který je určen dětem z dětských domovů. 23. listopadu 2015 proběhl již 9. ročník v Praze v Music clubu Futurum. V letošním roce se do projektu zapojilo 300 dětí z 19 dětských domovů. My jsme se účastnili již po šesté a to v 5-ti kategoriích : Aerobik-mini, Aerobik kadet, Aerobik -junior, Latino dance, MTV dance. Letos jsme měli opravdu velký úspěch, jelikož jsme postoupili v 2 kategoriích do superfinále. Naše výsledky pro nás byli neskutečné a to: FINÁLE : Aerobik - mini 1.místo Aerobik - junior 1.místo Latino - dance za účast SUPERFINÁLE : Aerobik - kadet 6.místo MTV- dance 8.místo Děti si tento den moc užívaly nejen proto, že si mohou na prknech, co znamenají svět, zatancovat, ale i proto, že se mohou potkat s řadou našich významných osobností jako je Filip Jankovič, Petr Vágner, Richard Genzer, Kateřina Neumannová, Lucie Křížková, Jan Čenský a mnoho dalších. Významným exklusivním hostem byla Helena Vondráčková a Simona Krainová. V doprovodném programu jsme mohli shlédnout vystoupení skupiny New Element, Revolta a nadále Natálku Grossovou, Lindu Finkovou, interprety z muzikálu Horečka sobotní noci a mnoho dalších. Na úplném konci byl vyhlášen další a to 10. ročník 2016. Moc se již těšíme a všem děkujeme.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.