| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Dětský den v Mostě


I přesto, že za sebou máme první týden nového školního roku, v pátek 7. 9. jsme byli společně s tetami pozváni Veronikou Kašákovou na Dětský den, který se konal v areálu Benedikt v Mostě. Organizátoři této akce pro nás nachystali skákací hrady a malování na obličej. K dispozici zde bylo také občerstvení velikého výběru a společně s moderátory Veronikou a jejím bratrem Karlem jsme si mohli všichni zatancovat na dětské diskotéce, při které byla vyhlášena soutěž o nejlepšího tanečníka. Jako zázrakem se vítězem stal jeden z nás a jako výhru si odnesl vyhlídkový let vrtulníkem. K poslechu nám hrála skupina Holki. Všichni jsme si toto odpoledne moc užili a zároveň načerpali spoustu nových sil a energie do dalších dnů. Tímto Veronice Kašákové a celému jejímu týmu děkujeme.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.