| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

DĚTI RÁJE


Náš domov získal jednu ze tří cen „Cenu sympatie“ udělenou veřejností v 6. ročníku projektu Jarmarky pro šikovné ručičky.Zúčastnili jsme se slavnostního zakončení projektu v podobě zájezdu do Prahy na český muzikál „Děti ráje“, který se konal v GOJA Music Hall. Na muzikál jely všechny děti, které se podílely přímo na tvorbě výrobků do prodejního stánku. Muzikál u nás v dětském domově vzbudil obrovské nadšení, všichni jsme si společně se známými herci zazpívali oblíbené písně od Michala Davida. Byla to opravdu skvělá výhra!Velmi děkujeme nadaci Spolu dětem o.p.s. za tento krásný zážitek.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.