| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Den s první pomocí - 17.4.2009


V pátek 17. 4. 2009 proběhl na naší škole „ Den s první pomocí “. Přijeli studenti s paní učitelkou ze Střední zdravotnické školy z Teplic, kteří pro nás měli připravené ukázky první pomoci ošetření zraněných, se kterými se můžeme setkat v každodenním životě. Ukázky byly zaměřené na pomoc postiženému s minimálním vybavením zdravotnického materiálu. Zúčastnění se dozvěděli mnoho zajímavého a hlavně užitečného. Dětem se nejvíce líbila praktická část, kde si samy mohly vyzkoušet různá ošetření postižených. Celý den panovala ve škole příjemná atmosféra a do odpoledních hodin se diskutovalo o nových poznatcích.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.