| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Den otevřených dveří v závodě Preciosa


Jelikož v našem domově velmi rádi tvoříme z korálků, vydali jsme se vlakem ve sváteční sobotu 28. 9. 2019 na celodenní výlet do závodu Preciosa v Jablonném v Podještědí. Konal se zde den otevřených dveří, k příležitosti 20 let od vyrobení prvního šperkového kamene. Čekala nás zde zážitková prohlídka, ve které jsme prošli celým procesem výroby a viděli jak náročný a dlouhý je proces výroby šperku. Poté jsme navštívili výstavu, kde se všem rozzářily oči a každý si odnesl jako dáreček broušený „diamant“. Nejvíce nás nadchli připravené tvořivé dílny, kde jsme navlékali různé korálky dle vlastní fantazie. Den nám velmi příjemně utekl a ověšeni korálky jsme se vraceli domů.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.