| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Čínský Nový rok 2020


V sobotu 18. 1. 2020 jsme s dětmi absolvovali výlet autobusem do Prahy. První zastávka byla v Kongresovém centru, kde se konal kulturní program: oslava Čínského Nového roku 2020. Akci pořádal umělecký soubor Čcheng-tu Tchien-fu. Děti byly nadšené z vystoupení tance a zpěvu této skupiny, z jejich převleků, kostýmů a hudby. Zároveň měly možnost spatřit zcela jiný druh kultury. Na konci vystoupení se ještě mohly potěšit z dárků či fotografií pořízených s členy souboru. Další zastávkou byla návštěva Mořského světa, kde děti nadšeně obdivovaly různé mořské živočichy, které do té doby neviděly. Na sklonku večera jsme opět nastoupili do autobusu a rozjeli se domů.

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.