| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

CELOSTÁTNÍ KUCHÁŘSKÁ SOUTĚŽ ZDRAVÁ 5


V sobotu 9. 6. 2018 jsme absolvovali výlet do Prahy kvůli účasti na finále celostátní soutěže ve zdravé výživě. Do Prahy jsme cestovali vlakem, s sebou si vezli nejen potraviny, ingredience, nádobí, dekoraci, ale především nápady, kterými jsme chtěli oslnit jak porotu, tak všechny ostatní účastníky. Konkurence byla veliká, přesto jsme vynaložili maximální úsilí, abychom soutěž vyhráli, což se nakonec povedlo. Po skončení soutěže jsme absolvovali krátkou prohlídku hlavního města a v podvečerních hodinách se vrátili unaveni zpět domů. Den byl plný sluníčka, nových zkušeností, trocha nervů, ale hlavně jsme si ho pořádně všichni užili.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.