| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Čarodejnice 2016


V pondělí 2. 5. 2016 se u nás v tělocvičně opět slétly všechny vrchní čarodějnice se svými čarodějnickými učni. Tak jako každý rok se soutěžilo o nejlepší čarodějnický oblek za 1. i 2. stupeň. Malí čarodějové jednotlivých doupat se předvedli se svými dovednostmi  a poměřili síly s ostatními doupaty hned v několika disciplínách. Například v přetahování hadem, v driblování s lebkou, v házení pavouků a hadů, ve štafetovém letu na koštěti nebo v čarodějnickém skřehotání. Celý čarodějnický slet byl zakončen čarodiskotékou. I příští rok se na všechny bude těšit Baba Bimbula a její tety.

 

                                                                                  Mgr. Soňa Denemarková

                                                                         třídní učitelka 7. A


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.