| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Běh příběhů


28. 10. 2018 jsme se zúčastnili, společně s několika dalšími dětskými domovy, prvního ročníku běhu nazvaného „Běh příběhů“. V rámci tohoto běhu pro veřejnost, který se uskutečnil v Mostě, kolem jezírka u Děkanského kostela, proběhl také štafetový závod čtyřčlenných družstev dětí z dětských domovů. Závodu se zúčastnilo pět družstev, kromě nás, také  dětský domov v Mostě, Vysoká Pec, Ústí nad Labem a dokonce i domov z Pardubic. Naši borci se drželi velmi dobře a umístili se na velmi krásném čtvrtém místě. Pořadatelům a sponzorům je třeba poděkovat za spoustu dárečků a velmi hezký doprovodný program – koncert mladičkého zpěváka Pavla Calty a stánky UJEPu, ze kterých snad nejvíce děti zaujal stánek chemiků, kteří předvedli spoustu zajímavých pokusů. Veselou a zajímavou zábavu jsme si nenechali zkazit ani chladným a deštivým počasím.  Všichni se těšíme na další ročník, kterého se určitě opět rádi zúčastníme.                    


Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.