| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Adventní akce v DD


 

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na předvánoční akce našeho dětského domova. Zpříjemněte si s námi adventní čas a přijďte se na nás podívat. Děti vyráběly rozličné vánoční dekorace, pekly a zdobily perníčky. Na tyto adventní akce se děti připravovaly již několik měsíců.

 

Ve dnech 14. – 15. 12. 2019 si můžete s námi vlastnoručně ozdobit perníčky v Zahradnictví Dvořák a syn v Teplicích. Nabídneme Vám také již ozdobené perníčky a nazdobené chaloupky. Zdobení perníčků realizujeme ve spolupráci se Zahradnictvím Dvořák a syn Teplice.

 

Dne 14. 12. 2019 v prodejně Albert Hypermarket v Teplicích (v areálu Olympia Teplice, Srbická 464) si můžete prohlédnout a zakoupit dárky v podobě různých vánočních dekorací, které pro Vás vlastnoručně vyrobily děti z našeho dětského domova. Výrobky děti zhotovily v rámci projektu Obchůdky s Albertem Nadačního fondu Albert. K vidění budou andílci, stromečky, svíčky, šperky z korálků, ozdobné lžičky a další dekorace.

 

Těšíme se na Vás.

 

 

                                                                                               vedení a děti dětského domova

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.