| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

Abilympiáda - Bílina 2009


Byli jsme úspěšní Byl aprílový den, a přesto, že nám v náš významný den ujel autobus, se nám po celý den v Bílině dařilo moc dobře. Zúčastnili jsme se totiž Abilympiády. Jedná se o soutěž, kterou již 5. rokem pořádala Základní škola praktická v Bílině pro žáky základních škol praktických v okrese Teplice. Soutěžilo se v těchto kategoriích: dílenské práce - „Jsem ozdoba tvého psacího stolu“, ruční práce - „Ubrousek“, taneční soutěž - „Moderní tanec - Street dance“, keramika - „Můj domácí mazlíček“, studená kuchyně - „Studené pohoštění“, hudebně dramatické vystoupení, práce na PC – „Volné téma – abstrakce“, výtvarná činnost - „ Přijela pouť“. V pěti kategoriích jsme se umístili na předních místech. Úspěchy slavili: Taneční skupina - Gabriel Koky, Tibor Botoš, Daniel Szamko, Petr Čopák, Miroslav Tipan, 1. místo Dílenské páce – Tomáš Langer, 1. místo Výtvarná soutěž – Tomáš Tokar, 2. místo Práce na PC – Marian Gaďo, 2. místo Ruční práce - Božena Chocholová, 3. místo Petra Havlíková
detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.