| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

11. ročník celostátního turnaje DD ve florbale 2019


Plni očekávání jsme se i letos 25. 5. 2019 zúčastnili postupového kola tohoto turnaje. V tomto kole jsme se umístili na 2. příčce a hned druhý den vyrazili nastartovaní do dalších bojů. Tentokrát jsme do umístění vkládali velké naděje, díky loňskému 2. místu a stejné sestavě hráčů. V nedělním finálovém klání jsme vybojovali celkové 3. místo. A ceny s medailemi nám osobně předávala Fabiana Bytyqi – česká profesionální boxerka, mistryně světa organizace WBC. Takže celkem spokojeni, leč s malým nesplněným přáním 1. pozice, jsme ukončili opět výborně připravenou sportovní akci tradičně u grilování na zahradě. Při rozboru všech utkání jsme si dali cíl do příštího ročníku – více trénovat a být lepší!

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.