| Dětský domov Duchcov


Dětský domov zajišťuje plné přímé zaopatření dětem ve věku od 3 do 18 let nebo do ukončení přípravy na povolání. Zajišťuje výchovnou, hmotnou a sociální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou být vychovávány ve vlastní rodině. O nařízení ústavní výchovy rozhoduje soud.

Úvodní strana >

„ Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“- finálové závody Praha 2018


Poslední listopadovou neděli jsme se vydali do Prahy, kde jsme se v paláci Žofín, účastnili finálových závodů projektu „ Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou“. V neděli probíhaly zvukové a pódiové zkoušky, a v pondělí nás čekalo samotné finále, při kterém jsme dopoledne předváděli choreografii všem lektorům zapojeným do tohoto projektu a odpoledne se tančilo již před porotou složenou ze známých osobností- např. Laďka Něrgešová, Jaroslav Uhlíř, Lucie Křížová, Petr Vojnar, Petr Batěk, Tomáš Verner a mnoho dalších. Letošní ročník byl pro nás velmi úspěšný, náš domov si domů odvážel medaile zlaté, stříbrné i bronzové, ale hlavně jsme si odváželi do domova pocit úspěchu a radosti z dvanáctého ročníku tohoto projektu.

Fotogalerie k článku

detsky-domov

ESF Tyto webové stránky byly vytvořeny v rámci projektu JUNIORAKTIV spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.